FB

Výzva POLP z.s. provozovatelům lékáren k udělení plné moci

Výzva POLP z.s. provozovatelům lékáren k udělení plné moci

Dohodovací řízení pro rok 2023 bude zahájeno 3. února 2022. Sdružení POLP, které seho účastní, přijímá nové členy a nové plné moci pro zastupování. I letos bude jako svéhozástupce pro tato jednání navrhovat Mgr. Aleše Krebse.

Každoroční proces Dohodovacího řízení (DŘ) se zdravotními pojišťovnami, vekterém se stanovují úhrady zdravotní péče pro další rok, opět brzy začne. V segmentu lékárenské a klinickofarmaceutické péče se ho účastní zástupci provozovatelských sdružení na základě udělení plných mocí od jednotlivých provozovatelů lékáren. Síla jednotlivých zástupců se vyjadřuje počtem plných mocí.

Sdružení POPL v těchto jednáních již po dva roky zastupoval jeho dlouholetý člen av současné době zároveň prezident České lékárnické komory Mgr. Aleš Krebs Ph.D. Jsme přesvědčeni, že účast pana prezidenta na jednáních velmi posiluje celkové vnímání celéhosegmentu lékárenské péče.

Vyjednávací pozici POLP z.s. mohou podpořit provozovatelé lékáren udělením plnémoci k zastupování při dohodovacím řízení, zejména ti, kteří z nejrůznějších důvodů dosudplnou moc k zastupování v DŘ neudělili žádnému provozovatelskému sdružení, nebo kteříuvažují o změně své volby.

Plnou moc lze vyplnit ručně nebo přímo v počítači, vyplněný formulář je nutné třeba jej buď orazítkovat a podepsat oprávněnou osobou provozovatele (OSVČ nebo jednatelspolečnosti) nebo opatřit elektronickým podpisem. Poté jej zašlete buď e-mailem na adresu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou (podpis není třeba úředně ověřovat) na adresu sídla POLPu:

odkaz na formulář plné moci

Poskytovatelé lékárenské péče z.s.

Komenského 219

47154 Cvikov

Pokud se pro udělení plné moci rozhodnete, je vhodné tak učinit obratem. Jejich seznam musí všechna provozovatelská sdružení zaslat na MZd do 8. února 2022.

POLP přijímá také nové členy. Těmi se mohou stát i lékárníci, kteří neprovozují lékárny.

Přihlášku naleznete zde.

PharmDr. Jarmila Skopová, předsedkyně sdružení Poskytovatelé lékárenské péče z.s.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,

tel 723 472 280

www.polp.cz

Ke stažení

prihlaska
plna moc

Odkazy

cfs cfs komora ministerstvo sukl vzp svaz pojistoven